| Nazwa | cylinder dwustronnego działania |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Ciśnienie robocze | 1-9,0 kg/cm² |
| Zakres temperatury | 0-70 ℃ |
| Zakres prędkości | 50~800mm/s |
| Nazwa | Zestaw cylindra DNC |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| MOQ | 10 sztuk |
| Zakres prędkości | 50~800mm/s |
| Nudziarz | 32mm~320mm |
| Nazwa | cylinder pneumatyczny z podwójnym prętem, |
|---|---|
| Medium robocze | Powietrze |
| Ciśnienie robocze | 1-9,0 kg/cm² |
| Ciśnienie | 13,50 kg/cm² |
| Zakres temperatury | 0-70 ℃ |
| Nazwa | mini cylinder ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Medium robocze | Powietrze |
| Ciśnienie robocze | 1-9,0 kg/cm² |
| Ciśnienie | 13,50 kg/cm² |
| Zakres temperatury | 0-70 ℃ |
| Nazwa | cylinder dwustronnego działania |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Ciśnienie | 0,1 ~ 0,9 MPa |
| Zakres temperatury | 0-70 ℃ |
| Zakres prędkości | 50~800mm/s |
| Nazwa | siłownik z podwójnym prętem dwustronnego działania |
|---|---|
| Medium robocze | Powietrze |
| Ciśnienie robocze | 1-9,0 kg/cm² |
| Ciśnienie | 10,50 kg/cm² |
| Zakres temperatury | -5-70 ℃ |
| Nazwa | cylinder pneumatyczny ze stali nierdzewnej, |
|---|---|
| Medium robocze | Powietrze |
| Materiał | SS304 |
| Typ tylnej okładki | n/m,cm,u |
| Zakres temperatury | -5-70 ℃ |
| Nazwa produktu | M-UJ |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Naprawiony | Tłoczysko |
| Typ bufora | Bufor uszczelki / bufor regulowany |
| Wielkość portu | M5X0,8/G1/8" |
| Nazwa produktu | FUNT |
|---|---|
| Imię | Akcesoria do butli pneumatycznych |
| Ciśnienie robocze | 1-9,0 kgf/cm² |
| Ciśnienie | 13,50 kgf/cm² |
| Zakres temperatury | 0-70 ℃ |
| Nazwa | siłownik hydrauliczny dwustronnego działania |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Nazwa | SIJ Cylinder |
| Zakres ciśnienia | 0,1 ~ 0,9 MPa |
| Zakres temperatury | 0-70 ℃ |