| Nazwa produktu | FA/FB |
|---|---|
| Imię | akcesoria do siłowników pneumatycznych |
| Zakres temperatury | 0-70 ℃ |
| Zakres prędkości | 50~800 mm/s |
| Typ bufora | Bufor uszczelki/bufor regulowany |
| Materiał | Plastikowy |
|---|---|
| Medium robocze | powietrze |
| Ciśnienie robocze | 1-9,0 kgf/cm² |
| Nacisk | 13,50 kgf/cm² |
| Zakres temperatury | 0-70 ℃ |
| Material | ALUMINUM |
|---|---|
| name | air cylinder tubing |
| Working Pressure | 1-9.0Kgf/cm² |
| Pressure | 13.50Kgf/cm² |
| Temperature Range | 0-70℃ |
| Nazwa produktu | SDB |
|---|---|
| Imię | Akcesoria do butli pneumatycznych |
| Ciśnienie robocze | 1-9,0 kgf/cm² |
| Ciśnienie | 13,50 kgf/cm² |
| Zakres temperatury | 0-70 ℃ |
| Materiał | Plastikowy |
|---|---|
| Imię | mikroprzełącznik magnetyczny |
| Ciśnienie robocze | 1-9,0 kgf/cm² |
| Ciśnienie | 13,50 kgf/cm² |
| Zakres temperatury | 0-70 ℃ |
| Material | Plastic |
|---|---|
| name | magnetic sensor switch |
| Working Pressure | 1-9.0Kgf/cm² |
| Pressure | 13.50Kgf/cm² |
| Temperature Range | 0-70℃ |
| Material | Plastic |
|---|---|
| Working Medium | magnetic sensor switch |
| Working Pressure | 1-9.0Kgf/cm² |
| Pressure | 13.50Kgf/cm² |
| Temperature Range | 0-70℃ |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Working Medium | Air |
| Working Pressure | 1-9.0Kgf/cm² |
| Pressure | 13.50Kgf/cm² |
| Temperature Range | 0-70℃ |
| Prduct Name | I joint stanard |
|---|---|
| Temperature Range | 0-70℃ |
| Speed Range | 50~800mm/s |
| Buffer Type | Gasket Buffer/Adjustable Buffer |
| Port Size | M5X0.8/G1/8" |
| Nazwa | cylinder pneumatyczny z podwójnym prętem, |
|---|---|
| Medium robocze | Powietrze |
| Nudziarz | 10~50mm |
| Łożysko | samosmarujący |
| Typ naprawy | Wzrost |