| Nazwa | Siłownik kompaktowy ADVU |
|---|---|
| Medium robocze | Powietrze |
| Zapewnione ciśnienie | 1,5 MPa |
| Zakres temperatury | -20-80 ℃ |
| Wielkość portu | M5X0.8/G1/4" |
| Nazwa | pneumatyczny siłownik kompaktowy |
|---|---|
| Medium robocze | Powietrze |
| Wzór ruchu | Dwustronnego/jednostronnego działania |
| Nitka | Wewnętrzny zewnętrzny |
| Wielkość portu | M5X0,8~G3/8" |
| Nazwa | cylinder pneumatyczny z podwójnym prętem, |
|---|---|
| Ciśnienie | 10,50 kg/cm² |
| Zakres temperatury | 0-70 ℃ |
| Zakres prędkości | 50~400mm/s |
| Medium robocze | Powietrze |
| Nazwa | Cylinder stołu obrotowego |
|---|---|
| Medium robocze | Powietrze |
| Materiał | SS304 |
| Zakres prędkości | 50~800mm/s |
| Wielkość portu | G1/8" |
| Nazwa | mały cylinder powietrza |
|---|---|
| Materiał | Stal |
| Ciśnienie robocze | 1-9,0 kg/cm² |
| Nudziarz | gwint z nakrętkami |
| Typ naprawy | Nastawny |
| Nazwa | kompaktowe butle pneumatyczne |
|---|---|
| Materiał | Stop aluminium |
| Typ projektu | Specjalny |
| Wielkość portu | G1/4" |
| Typ naprawy | Z kołnierzem |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| name | hydraulic piston rod |
| Working Pressure | 1-9.0Kgf/cm² |
| Pressure | 13.50Kgf/cm² |
| Temperature Range | 0-70℃ |
| nazwisko | Cylinder SI |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Zakres ciśnienia | 0,1 ~ 0,9 MPA |
| Zakres temperatury | 0-70 ℃ |
| Zakres prędkości | 50~800 mm/s |
| Nazwa | SI Cylinder |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Kolor | czarny |
| Zakres ciśnienia | 0,1 ~ 0,9 MPa |
| Zakres temperatury | 0-70 ℃ |
| Nazwa | Chwytak pneumatyczny |
|---|---|
| Max. Maks. Pressure Ciśnienie | 0,7 MPa |
| Zakres temperatury | -10-60 ℃ |
| Zakres prędkości | 50~800mm/s |
| Typ bufora | Bufor uszczelki/regulowany bufor |