| Product Name | TC - M |
|---|---|
| Colour | BLACK |
| Material | IRON |
| Speed Range | 50~800mm/s |
| Buffer Type | Gasket Buffer/Adjustable Buffer |
| Nazwa produktu | CB |
|---|---|
| Medium robocze | powietrze |
| Materiał | Stop aluminium |
| Zakres prędkości | 50~800 mm/s |
| Typ bufora | Bufor uszczelki/bufor regulowany |
| Nazwa | pneumatyczny siłownik kompaktowy |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Zakres temperatury | 0-70 ℃ |
| Zakres prędkości | 50~800mm/s |
| Typ bufora | Bufor uszczelki/regulowany bufor |
| Nazwa produktu | ISO-TC |
|---|---|
| Imię | akcesoria do siłowników pneumatycznych |
| Materiał | aluminium |
| Zakres prędkości | 50~800 mm/s |
| Typ bufora | Bufor uszczelki/bufor regulowany |
| Nazwa | cylinder z dwoma prętami |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Ciśnienie robocze | 1-9,0 kg/cm² |
| Ciśnienie | 13,50 kg/cm² |
| Zakres temperatury | 0-70 ℃ |
| Nazwa produktu | RYBIE OKO PHS |
|---|---|
| Medium robocze | powietrze |
| Ciśnienie robocze | 1-9,0 kgf/cm² |
| Zakres prędkości | 50~800 mm/s |
| Typ bufora | Bufor uszczelki/bufor regulowany |
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Imię | akcesoria do siłowników pneumatycznych |
| Ciśnienie robocze | 1-9,0 kgf/cm² |
| Ciśnienie | 13,50 kgf/cm² |
| Zakres temperatury | 0-70 ℃ |
| Material | Steel |
|---|---|
| name | Air Cylinder Accessories |
| Working Pressure | 1-9.0Kgf/cm² |
| Pressure | 13.50Kgf/cm² |
| Temperature Range | 0-70℃ |
| nazwisko | Cylinder dwustronnego działania DNC |
|---|---|
| Min. min. Pressure Ciśnienie | 0,1 MPa |
| Maks. Ciśnienie | 1,0 MPa |
| Zakres temperatury | -5-70 ℃ |
| Wielkość portu | G1/8"~G1/2" |
| Nazwa | pneumatyczny siłownik dwustronnego działania |
|---|---|
| Medium robocze | Powietrze |
| Min. Min. pressure ciśnienie | 0,1 MPa |
| Max. Maks. Pressure Ciśnienie | 1,0 MPa |
| Zakres temperatury | -5-70 ℃ |