| Nazwa | Zestawy butli SC |
|---|---|
| Medium robocze | Powietrze |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor | czarny |
| Typ bufora | Bufor uszczelki/regulowany bufor |
| Imię | cylinder pneumatyczny ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Medium robocze | powietrze |
| Maksymalne ciśnienie | 1,05MPA |
| Zakres temperatury | -10-70℃ |
| Zakres prędkości | 50~750 mm/s |
| Nazwa | Plastikowy mini cylinder |
|---|---|
| Medium robocze | Powietrze |
| Materiał czapki | Plastikowy |
| Kolor | biały |
| Zakres prędkości | 50~800mm/s |
| Nazwa | kompaktowe butle pneumatyczne |
|---|---|
| Materiał | Stop aluminium |
| Zakres temperatury | 0-70 ℃ |
| Zakres prędkości | 50~800mm/s |
| Typ bufora | Bufor uszczelki/regulowany bufor |
| Nazwa | siłownik pneumatyczny dwustronnego działania |
|---|---|
| Medium robocze | Powietrze |
| Ciśnienie robocze | 1-9,0 kg/cm² |
| Nudziarz | 20mm~40mm |
| Zakres prędkości | 50~800mm/s |
| Imię | Cylinder ze stopu aluminium |
|---|---|
| Medium robocze | powietrze |
| Ciśnienie robocze | 1-9,0 kgf/cm² |
| Zakres temperatury | 0-70 ℃ |
| magnes | Magnes XYC-03R |
| Nazwa | Cylindry Big Bore Air |
|---|---|
| Medium robocze | Powietrze |
| Ciśnienie robocze | 1-9,0 kg/cm² |
| Zakres temperatury | 0-70 ℃ |
| Zakres prędkości | 50~800mm/s |
| Product name | UJ |
|---|---|
| Working Medium | Air |
| Working Pressure | 1-9.0Kgf/cm² |
| Pressure | 13.50Kgf/cm² |
| Buffer Type | Gasket Buffer/Adjustable Buffer |
| Nazwa produktu | Y |
|---|---|
| Materiał | Stal |
| Typ bufora | Bufor uszczelki/bufor regulowany |
| Wielkość portu | M5X0,8/G1/8" |
| Napraw typ | Normalny/LB/FA/FB/SDB |
| Material | ALUMINUM |
|---|---|
| name | pneumatic cylinder accessories |
| Working Pressure | 1-9.0Kgf/cm² |
| Pressure | 13.50Kgf/cm² |
| Temperature Range | 0-70℃ |