| Nazwa | mały cylinder powietrza |
|---|---|
| Medium robocze | Powietrze |
| Materiał czapki | Mosiądz |
| Materiał beczki | SS304 |
| Zakres temperatury | 0-70 ℃ |
| Nazwa | mini cylinder ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Medium robocze | Powietrze |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Czapki | SS304 |
| Wielkość portu | M5X0,8/G1/8" |
| Nazwa | mini cylinder ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Medium robocze | Powietrze |
| Typ bufora | Zewnętrzny bufor |
| Zakres temperatury | 0-70 ℃ |
| Rodzaj | Podwójny wał |
| Nazwa | Cylinder stołu obrotowego |
|---|---|
| Medium robocze | Powietrze (bez smarowania) |
| Maksymalne ciśnienie | 1 MPa |
| Maksymalny kąt obrotu | 190° |
| Wielkość portu | M5X0.8/RC1/8" |
| Product Name | ISO-Y |
|---|---|
| name | y type joint |
| Speed Range | 50~800mm/s |
| Buffer Type | Gasket Buffer/Adjustable Buffer |
| Port Size | M5X0.8/G1/8" |
| Materiał | Stop aluminium |
|---|---|
| Medium robocze | Powietrze |
| Nazwa | Mini BUTLA |
| Kolor | Czarny+srebrny |
| Typ bufora | bez bufora |
| Nazwa | Mini BUTLA |
|---|---|
| Medium robocze | Powietrze |
| Materiał | Aluminium |
| Zakres temperatury | 0-70 ℃ |
| Wielkość portu | G1/8 |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Medium robocze | Powietrze |
| Maksymalne ciśnienie | 13,50 kg/cm² |
| Zakres temperatury | 0-70 ℃ |
| Nitka | z osłoną |
| Nazwa | pneumatyczny cylinder standardowy |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Zakres ciśnienia | 0,1 ~ 0,9 MPa |
| Zakres temperatury | 0-70 ℃ |
| Typ bufora | Regulowany bufor |
| Nazwa | cylinder powietrza ze stali nierdzewnej, |
|---|---|
| Medium robocze | Powietrze |
| Ciśnienie robocze | 1-9,0 kg/cm² |
| Ciśnienie | 13,50 kg/cm² |
| Zakres temperatury | 0-70 ℃ |