| Nazwa | mikro cylinder powietrza |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Głowy | dwa trzy |
| Kształt | Kwadrat |
| Użyty na | Maszyny dziewiarskie do skarpet |
| Nazwa | kompaktowe butle pneumatyczne |
|---|---|
| Materiał | Stop aluminium |
| Zakres temperatury | 0-70 ℃ |
| Zakres prędkości | 50~800mm/s |
| Typ bufora | Bufor uszczelki/regulowany bufor |
| Nazwa | kompaktowe butle pneumatyczne |
|---|---|
| Materiał | Stop aluminium |
| Typ projektu | Specjalny |
| Wielkość portu | G1/4" |
| Typ naprawy | Z kołnierzem |
| Nazwa | cylinder z dwoma prętami |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Ciśnienie robocze | 1-9,0 kg/cm² |
| Ciśnienie | 13,50 kg/cm² |
| Zakres temperatury | 0-70 ℃ |
| Nazwa | Siłownik kompaktowy ADVU |
|---|---|
| Medium robocze | Powietrze |
| Zapewnione ciśnienie | 1,5 MPa |
| Zakres temperatury | -20-80 ℃ |
| Wielkość portu | M5X0.8/G1/4" |
| nazwisko | Cylinder dwustronnego działania DNC |
|---|---|
| Min. min. Pressure Ciśnienie | 0,1 MPa |
| Maks. Ciśnienie | 1,0 MPa |
| Zakres temperatury | -5-70 ℃ |
| Wielkość portu | G1/8"~G1/2" |
| nazwisko | Cylinder SI |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Zakres ciśnienia | 0,1 ~ 0,9 MPA |
| Zakres temperatury | 0-70 ℃ |
| Zakres prędkości | 50~800 mm/s |