| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Working Medium | Air |
| Working Pressure | 1-9.0Kgf/cm² |
| Pressure | 13.50Kgf/cm² |
| Temperature Range | 0-70℃ |
| Nazwa | mały cylinder powietrza |
|---|---|
| Medium robocze | Powietrze |
| Materiał czapki | Mosiądz |
| Materiał beczki | SS304 |
| Zakres temperatury | 0-70 ℃ |
| Nazwa | zestaw siłownika pneumatycznego |
|---|---|
| Ciśnienie robocze | 1-9,0 kg/cm² |
| Materiał | SS304 |
| Zakres temperatury | 0-70 ℃ |
| Wielkość portu | M5X0,8/G1/8" |
| Nazwa produktu | RYBIE OKO PHS |
|---|---|
| Medium robocze | powietrze |
| Ciśnienie robocze | 1-9,0 kgf/cm² |
| Zakres prędkości | 50~800 mm/s |
| Typ bufora | Bufor uszczelki/bufor regulowany |
| Material | Steel |
|---|---|
| name | Air Cylinder Accessories |
| Working Pressure | 1-9.0Kgf/cm² |
| Pressure | 13.50Kgf/cm² |
| Temperature Range | 0-70℃ |
| Nazwa | mini cylinder ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Medium robocze | Powietrze |
| Ciśnienie robocze | 1-9,0 kg/cm² |
| Ciśnienie | 13,50 kg/cm² |
| Zakres temperatury | 0-70 ℃ |
| Nazwa | pneumatyczny siłownik kompaktowy |
|---|---|
| Medium robocze | Powietrze |
| Wzór ruchu | Dwustronnego/jednostronnego działania |
| Nitka | Wewnętrzny zewnętrzny |
| Wielkość portu | M5X0,8~G3/8" |
| Nazwa | Plastikowy mini cylinder |
|---|---|
| Medium robocze | Powietrze |
| Materiał czapki | Plastikowy |
| Kolor | biały |
| Zakres prędkości | 50~800mm/s |
| Imię | Cylinder ze stopu aluminium |
|---|---|
| Medium robocze | powietrze |
| Ciśnienie robocze | 1-9,0 kgf/cm² |
| Zakres temperatury | 0-70 ℃ |
| magnes | Magnes XYC-03R |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Nazwa | siłownik mikropneumatyczny |
| Udar | Niski |
| Wielkość portu | M5 |
| Nudziarz | 3mm |