| Name | solenoid air valve |
|---|---|
| Working Medium | Air |
| Temperature Range | 5~50℃ |
| Body | Die casting |
| Power Consumption | AC:6/4.9VA DC:2.5W |
| name | pneumatic air valve |
|---|---|
| Working Medium | air/water/oil |
| Max Pressure | 1.05Mpa |
| Pressure Range | 0~0.7Mpa |
| Temperature Range | -5~80℃ |
| materiał | Ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Moc | DC: 2.8W AC: 2.8VA |
| Napięcie robocze | AC, DC |
| Klasa ochrony | IF65 |
| Zakres temperatury | -30 ~ 70 ℃ |
| Porty | G1/8 - G1/4 |
|---|---|
| raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Złącze | Zacisk i przelotka |
| Wątek interfejsu | G1/8 "G1/4" |
| Outout Oressure | 0,02-0,1MPa (0,04-0,02mpa) |
| Liczba portów | 3 porty |
|---|---|
| Błąd histerezy | 1% |
| Liczba pozycji | 2 pozycje |
| raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Porty | G1/8 - G1/4 |
| Outout Oressure | 0,02-0,1MPa (0,04-0,02mpa) |
|---|---|
| Obowiązujące media | LPG, CNG |
| Struktura | Kontrola |
| Zakres pomiaru ciśnienia | 10 Mbar...250 Bar |
| Typ aktorski | Pojedyncze / podwójne |
| Typ mocowania | DIN Rail Uprawnie |
|---|---|
| Obowiązujące media | LPG, CNG |
| Złącze | Zacisk i przelotka |
| Liczba portów | 3 porty |
| Porty | G1/8 - G1/4 |
| Liczba portów | 3 porty |
|---|---|
| Złącze | Zacisk i przelotka |
| Liczba pozycji | 2 pozycje |
| Interfejs źródła powietrza | G1/4 |
| Typ gwintu | G |
| Obowiązujące media | LPG, CNG |
|---|---|
| Liczba portów | 3 porty |
| Błąd histerezy | 1% |
| Zakres pomiaru ciśnienia | 10 Mbar...250 Bar |
| Outout Oressure | 0,02-0,1MPa (0,04-0,02mpa) |
| Porty | G1/8 - G1/4 |
|---|---|
| Outout Oressure | 0,02-0,1MPa (0,04-0,02mpa) |
| Zakres pomiaru ciśnienia | 10 Mbar...250 Bar |
| Struktura | Kontrola |
| Typ gwintu | G |