| Liczba portów | 3 porty |
|---|---|
| Błąd histerezy | 1% |
| Liczba pozycji | 2 pozycje |
| raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Porty | G1/8 - G1/4 |
| Typ aktorski | Pojedyncze / podwójne |
|---|---|
| Zakres pomiaru ciśnienia | 10 Mbar...250 Bar |
| Błąd histerezy | 1% |
| Interfejs źródła powietrza | G1/4 |
| Wątek interfejsu | G1/8 "G1/4" |
| Obowiązujące media | LPG, CNG |
|---|---|
| Liczba portów | 3 porty |
| Błąd histerezy | 1% |
| Zakres pomiaru ciśnienia | 10 Mbar...250 Bar |
| Outout Oressure | 0,02-0,1MPa (0,04-0,02mpa) |
| Materiał | aluminium |
|---|---|
| Imię | elektrozawór membranowy |
| Ciśnienie robocze | 0,3 ~ 0,8 MPa |
| Wilgotność względna | ≤85% |
| Zakres temperatury | -5~55℃ |
| Wątek interfejsu | G1/8 "G1/4" |
|---|---|
| Liczba pozycji | 2 pozycje |
| Błąd histerezy | 1% |
| Liczba portów | 3 porty |
| Typ gwintu | G |
| Materiał | aluminium |
|---|---|
| Imię | Pneumatyczny zawór elektromagnetyczny |
| Ciśnienie robocze | 0,3 ~ 0,8 MPa |
| Wilgotność względna | ≤85% |
| Zakres temperatury | -5~55℃ |
| Liczba portów | 3 porty |
|---|---|
| Złącze | Zacisk i przelotka |
| Liczba pozycji | 2 pozycje |
| Interfejs źródła powietrza | G1/4 |
| Typ gwintu | G |
| Outout Oressure | 0,02-0,1MPa (0,04-0,02mpa) |
|---|---|
| Obowiązujące media | LPG, CNG |
| Struktura | Kontrola |
| Zakres pomiaru ciśnienia | 10 Mbar...250 Bar |
| Typ aktorski | Pojedyncze / podwójne |
| Porty | G1/8 - G1/4 |
|---|---|
| raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Złącze | Zacisk i przelotka |
| Wątek interfejsu | G1/8 "G1/4" |
| Outout Oressure | 0,02-0,1MPa (0,04-0,02mpa) |
| Typ mocowania | DIN Rail Uprawnie |
|---|---|
| Obowiązujące media | LPG, CNG |
| Złącze | Zacisk i przelotka |
| Liczba portów | 3 porty |
| Porty | G1/8 - G1/4 |