| Imię | pneumatyczny zawór nożny |
|---|---|
| Medium robocze | 40 mikronów powietrza |
| Materiał | aluminium |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 0,8 MPa |
| Zakres temperatury | 0 ~ 60 ℃ |
| materiał | Zawór nożny |
|---|---|
| Medium roboczego | 40 mikronów powietrza |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 0,8Mpa |
| Zakres temperatury | 0 ~ 60 ℃ |
| Wielkość portu | G1 / 4 " |
| Imię | pneumatyczne zawory nożne |
|---|---|
| Medium robocze | 40 mikronów powietrza |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 0,8 MPa |
| Zakres temperatury | 0 ~ 60 ℃ |
| Wielkość portu | G1/4" |
| Imię | Zawór przesuwny |
|---|---|
| Medium robocze | Filtrowane powietrze |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 1,0 MPa |
| Zakres temperatury | 5 ~ 60 ℃ |
| Wielkość portu | G1/8"~G3/4" |
| materiał | Aluminium + tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Medium roboczego | 40 mikronów powietrza |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 0,8Mpa |
| Zakres temperatury | 0 ~ 60 ℃ |
| Wielkość portu | G1 / 4 " |
| Nazwa | Ręczny zawór Swithcing |
|---|---|
| Medium roboczego | Powietrza |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 0,8Mpa |
| Zakres temperatury | 0 ~ 60 ℃ |
| Wielkość portu | G1 / 4 "~ G1 / 2" |
| Nazwa | ręczny zawór sterujący kierunkiem |
|---|---|
| Medium roboczego | Powietrza |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 0,8Mpa |
| Zakres temperatury | 0 ~ 60 ℃ |
| Kolor | Biały |