| Nazwa | Wibrator prosty |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Zmuszać | 12~2740N |
| Wielkość portu | 1/8" 1/4" |
| Częstotliwość | 10 ~ 60 razy/min |
| Materiał | Wytłaczany stop aluminium |
|---|---|
| Częstotliwość | 43-146 cykli/minutę przy 6 barach |
| Nazwa | Wibrator kulkowy |
| Wielkość portu | 1/8", 1/4", 3/8' |
| Max. Maks. Temp. Temp. | 200°C |
| Nazwa | Wibrator tłokowy |
|---|---|
| Materiał | Aluminium+brąz |
| Wibracja | skorygowana |
| Wielkość portu | 1/8" 1/4" 3/8" |
| Częstotliwość | 10 ~ 60 razy/min |
| Nazwa | Wibrator tłokowy |
|---|---|
| Waga | 0,9 ~ 4,5 kg |
| Kolor | czarny |
| Wielkość portu | 1/4" |
| Częstotliwość | 10 ~ 60 razy/min |
| Nazwa | Wibrator tłokowy |
|---|---|
| Materiał | Aluminium+brąz |
| Długość | 81~109mm |
| Wielkość portu | 1/8" 1/4" |
| Częstotliwość | 10 ~ 60 razy/min |