| Imię | Mechaniczny zawór powietrza |
|---|---|
| Medium robocze | Powietrze filtrowane 40 mikronów |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 0,8 MPa |
| Zakres temperatury | 0 ~ 60 ℃ |
| Wielkość portu | G1/8", G1/4" |
| Imię | mechaniczny zawór pneumatyczny |
|---|---|
| Kolor | czerwony, czarny, zielony |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 0,8 MPa |
| Zakres temperatury | 0 ~ 60 ℃ |
| Rodzaj przycisku | Selektywne/z zamkiem/Plat Round/Roler Knob |
| Imię | ręczny zawór powietrza |
|---|---|
| Medium robocze | Powietrze filtrowane 40 mikronów |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 0,8 MPa |
| Zakres temperatury | 0 ~ 60 ℃ |
| Wielkość portu | G1/8", G1/4" |
| Imię | ręczny zawór powietrza |
|---|---|
| Medium robocze | Powietrze filtrowane 40 mikronów |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 0,8 MPa |
| Zakres temperatury | ~60℃ |
| Wielkość portu | G1/8", G1/4" |